Category: DEFAULT

F Pohode - Kej-Street* - Už Sú Tu (Cassette, Album)


Download F Pohode - Kej-Street* - Už Sú Tu (Cassette, Album)
1999
Label: Not On Label (K-Street (2) Self-released) - none • Format: Cassette Album • Country: Slovakia • Genre: Hip Hop • Style: Pop Rap, Conscious


Sitemap

Lose Your Delusion I - TISM - The Beasts Of Suburban (CD), Jopel & Komar - To O Tobie (CD, Album), Killing Machine - Various - Bang Your Head!!! Festival - 2007 (DVD), Anarkiaa Karjalassa - Sleepy Sleepers - Pahimmat (Cassette), Fireal - Deftones & Crazy Town - Фонотека В Кармане (CD), Suzie Katayama - Arrangements (CD), Ruby - Various - 14 More Newies But Goodies (Vinyl, LP), Medley - Mustapha - Queen - Battle Theme (CDr), Love Game (Live) - Lady Gaga - Promotional Compilation (DVDr), Needy Girl (Lifelike Remix) - Who - The Twilight Zone (CD)

9 thoughts on “ F Pohode - Kej-Street* - Už Sú Tu (Cassette, Album) ”

 1. Ditaur says:
  Ruff Phunk, Underground Hip Hop, Old Schoo Hip Hop, Hardcore Rap, Reggae, Trip Hop, Breakbeat, Jungle, Boom Bap, Instrumental.
 2. Akinotaxe says:
  Oct 09,  · Nga Jeta Zhitia. Unë kisha dy fëmijëri, një kur prindërit e mi ishin plot jetë dhe tjetrën kur thjeshtë jetonin. E para ishin gjashtë javët verore të çdo viti, të cilat ne i kalonim në Shqipëri.
 3. Tule says:
  Jun 07,  · Edi Rama nisi me kast një beteje me mediat dhe gazetarët dje duke i fyer ata në mënyrën më të pashembullt. Krahas mesazhit që dha, Rama e njeh shumë mirë edhe mesazh-marrësin dhe gabohet rëndë kushdo që mendon se ai foli për të gjithë. Në fakt, Rama nuk i foli gazetarëve dje dhe aq më pak të gjithë shqiptarëve, por asaj mase militantësh të verbër që i bëjnë "amin.
 4. Kaziramar says:
  SELU U POHODE DRAGISA SARAC 08 04 Televizija Pljevlja. TV Priboj SELU U POHODE METALJKA TV PRIBOJ. SELU U POHODE MAJ KOSANICA Televizija Pljevlja. TV Priboj - SELO MOJE MAZICI DOLOVI TV PRIBOJ. Strgacina Jezero Lim (river) god. band 2/8 Ramiz Ahmetagic.
 5. Sak says:
  Safoja e sjell kroin si nje vend qetesie. Ne pjesen e Koliqit kroi na vjen si nje vend ku takohen vajza dhe gra te cilat bisedojne me njera-tjetren pra nje vend pushimi dhe argetimi. Pra mund te themi qe keto dy pjese kane shume te perbashkete. Por keto pjese kane ndryshime ne menyre e te shkruarit sepse pjesa e Safos eshte skruar ne formen e poezise ndersa pjesa e Koliqit eshte shkruar ne.
 6. Julabar says:
  Shumica e këshillave dhe trukeve që shohim në internet u kushtohen grave nga të at e lart, por edhe adoleshentet kanë nevojë për disa udhëzime se si të duken sa më mirë.
 7. Zull says:
  Mbrëmjen e 26 marsit , një vjeçare pranoi ofertën e një mikut të saj për të kryer marrëdhënie seksuale me një të panjohur kundrejt një shume prej eurosh.
 8. Akiramar says:
  Komisioni Qendror Zgjedhor ka publikuar sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të gjashtë tetorit. Në bazë të këtyre rezultateve Lëvizja Vetëvendosje është partia fituese duke vazhduar më pas me Lidhjen Demokratike të Kosovës si parti e dytë. Ndryshe Kryetarja e Komisionit Qendror Zgjedhor, Valdete Daka deklaroi se Vetëvendosjeje do të ketë 32 deputetë në.
 9. Tem says:
  Už začíname byť trochu nepokojní, keď tu sa zrazu otvára brána a doráža dodávka s výpravou zo severskej krajiny s dlhou históriou skvelých hc/punkových kapiel. Hneď vyberáme bicie a kombo na gitaru, krátka zvukovka a ide sa na vec. Zvuk super a koncert tiež v pohode takže spokojnosť na mojej strane takmer %.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *